Перейти к содержимому

Про Нас

Ми пропонуємо можливості – майбутнє у Німеччині!

Janser Consult - U

Наша компанія спеціалізується на працевлаштуванні у Німеччині кваліфікованих працівників та спеціалістів з України. У співпраці з німецькими компаніями, а також ексклюзивним партнером TÜV Rheinland Academy в Україні, ми гарантуємо нашим клієнтам офіційне працевлаштування з перспективою кар'єрного зростання. Знаючи, що початок життя в новій країні пов'язаний з багатьма невизначеностями, ми надаємо індивідуальний підхід та допомогу нашим клієнтам для успішної інтеграції у нове соціальне та робоче середовище.

Основні умови співпраці:
МИ ПРАЦЮЄМО З КВАЛІФІКОВАННИМИ ФАХІВЦЯМИ ІЗ ЗНАННЯМ НІМЕЦЬКОЇ ​​МОВИ

Наша Команда

Untitled design (1)

Dr. Sergey Serebranski

Керівник, засновник гурту Компаній Janser

Untitled design (4)

Константин Шиш

Директор компанії Janser Consult - U

Yana Shevchenko - Janser Consult

Яна Шевченко

Заступник директора і консультант Janser Consult - U

Untitled design (2)

Арина Шиш

Проєкт-менеджер Janser Consult - U

Наші Переваги

Ми надаємо послуги відповідно до німецького законодавства та німецької процедури прийняття на роботу

Ваш трудовий договір буде укладено безпосередньо з роботодавцем. Ми, у свою чергу, надаємо повноцінну підтримку від підготовки документів до першого робочого дня.

Ми завжди будемо поряд з вами

Ми будемо поряд на всіх етапах збору документів, підтвердження професійної кваліфікації, подання документів до Німеччини та онлайн-співбесіді з роботодавцем.

Оплата праці за німецькими стандартами

Ви працюватимете в Німеччині як фахівець із офіційно підтвердженою кваліфікацією. Відповідно до чинного законодавства, заробітна плата та умови праці також відповідатимуть німецьким стандартам. Іншими словами, ви будете повністю захищені законом та може покластися на положення офіційно укладеного трудового договору.

Адаптація до життя у Німеччині

Ми подбаємо про все, щоб після переїзду ви почувалися максимально комфортно: познайомимо вас з новим оточенням, оформимо всі необхідні документи, банківські картки та страховки.
При необхідності ми допоможемо вам з возз'єднанням з сім'єю.