Перейти к содержимому

Освіта

Освіта та навчання відповідно до німецьких стандартів


Для успішного працевлаштування в Німеччині Вам необхідно мати затребувану професію, відповідний досвід роботи та обов'язково знання німецької мови!

Ми пропонуємо максимально ефективний мовний інтенсив для наших кандидатів.

Підготовка – запорука успіху

У період навчання Ви проходитимете співбесіду і розглядатимете цікаві для себе вакансії, тоді як ми візьмемо на себе всі зобов'язання щодо Вашої легалізації в Німеччині та пошуку житла для Вас.

Наші педагоги мають високу кваліфікацію, підтверджену сертифікатами, і багатий досвід роботи. Вони не менше за Вас зацікавлені у Вашому успіху і готові не тільки навчати, а й підтримувати та мотивувати Вас!

Курсы немецкого языка - Janser

Навчання німецької мови

Для більшості вакансій і спеціальностей достатньо рівня А2, щоб Ви в рамках підготовки для працевлаштування отримали омріяний трудовий контракт.

 • Можливі рівні підготовки від А1 до С1.
 • Наш процес навчання максимально налагоджений: Ви проходите мовний інтенсив тричі на тиждень, у зручний для вас час (ранок/день/вечір).
 • Заняття проходять у невеликих групах, що дасть вам змогу отримати достатньо уваги від викладача.
 • За фактом підписання трудового договору з роботодавцем, кандидати, які пройшли наших мовні курси, отримують повернення витрачених коштів на навчання в розмірі 50 %!
 • Ми також проводимо спеціалізоване навчання для медиків (рівень B2 + термінологія)

Крім навчання німецької мови, у Вас також буде можливість познайомитися з людьми, які так само, як і Ви, планують працювати в Німеччині, обмінятися цінною інформацією і знайти нових друзів зі спільною метою. Це дуже корисний досвід.

Онлайн тренінги для підвищення кваліфікації

Наші послуги включають професійну освіту та навчання за допомогою онлайн-семінарів і воркшопів. Ми збираємо групу добровольців і, коли набирається достатня кількість учасників, проводимо навчання. Навчальні курси різняться за тривалістю: від 1 (8 год.) до 2 (16 год.) днів для базових курсів і від 3 (24 год.) до 5 (40 год.) днів для експертних курсів. Після закінчення навчання кожен учасник отримує сертифікат про участь від TÜV Rheinland Akademie, також є можливість реєстрації в глобальній базі персональних сертифікатів PersCert. Усі курси проводяться онлайн.

Наразі пропонуються такі навчальні курси:

 • Криптовалюта і Блокчейн: Що це, навіщо і для чого: Фундаментальний тренінг (1 день), Поглиблений курс (2 дні), Експертний курс (3 дні)
 • Occupational Health & Safety (Здоров'я та безпека на робочому місці) – Ознайомчий курс (1 день)
 • ІТ-безпека: як це робиться в Німеччині (4 дні)
 • Lean Enterprise Officer (5 днів)
 • Industrie 4.0: Основи та тенденції розвитку IoT з точки зору Німеччини (1 день)
 • Mastering Online Marketing (1 день)

Мови, якими проводиться навчання: Англійська, німецька, російська. Усі тренінги проводять сертифіковані тренери з Академії Janser HR і TÜV Rheinland Akademie з великим досвідом роботи та науковою освітою.

Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися більше про наші програми навчання та ціни! Пишіть безпосередньо нашим тренерам info@janser-consult.eu

Детальну інформацію можна дізнатися від наших консультантів

У Вас є запитання? Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися більше.